У США розкритикували ухвалення Грузією закону про “іноагентів”


17:2402.05.2024

Сполучені Штати засудили “кремлівський” закон про “іноземний вплив”, яке в другому читанні ухвалив парламент Грузії та неправдиві ідеологеми, які місцеві урядовці використали для його захисту. Про це йдеться в повідомленні речника Держдепу США Метью Міллера, пише Кореспондент.

“Заяви й дії грузинського уряду несумісні з демократичними цінностями, які лежать в основі членства в ЄС і НАТО, і таким чином ставлять під загрозу шлях Грузії до євроатлантичної інтеграції”, – підкреслив посадовець.

Члени керівної партії чітко заявили, що мета закону полягає в тому, щоб змусити замовкнути критичні голоси та знищити активне громадянське суспільство Грузії, яке слугує критичним контролем над урядом у будь-якій демократичній країні, зазначив представник Державного департаменту.

“Коментарі, які неправильно характеризують іноземну допомогу Грузії, що ми надавали протягом 32 років для зміцнення економіки, демократії та здатності Грузії стримувати російську агресію, фундаментально підривають міцні відносини, які ми розвинули з урядом та народом Грузії”, – зазначив Міллер.

США підтримують грузинський народ та його право бути почутим, а також засуджують застосування насильства проти мирних протестів, додав речник.

Читайте: Парламент Грузії прийняв закон про «іноагентів»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube