Ще одне нижче плінтуса – це позиция ООН з приводу вбивства полонених. Лубінець назвав її беззубою (ВІДЕО)


08:5009.04.2024

Уповноважений Ради з прав людини Дмитро Лубінець в ефірі «Радіо Свобода» заявив, що страти українських військових продовжуються, тому що позиція ООН та Міжнародного комітету Червоного Хреста з цього приводу беззуба.

Омбудсмен переконаний, що ООН та МКЧХ не знають, як реагувати на таке порушення норм Женевської конвенції. Він зазначив, що Моніторингова місія Організації об’єднаних націй лише нещодавно почала фіксувати такі випадки у своїх звітах, досі цього не робили.

За слова Лубінця, Україна розраховує, що міжнародні організації не просто засудять росіян, а здійснять конкретні юридичні кроки – відкриють провадження зі сторони МКС або створять трибунал.

«Таких юридичних методів насправді дуже багато. Проблема в тому, що ми їх не бачимо», – наголосив він.

Уповноважений з прав людини додав, що випадок у Кринках не поодинокий, але страти захисників продовжуються через «беззубу позицію» відповідних структур.

Нагадаємо, як повідомляло Інше ТВ, Російські окупанти на Херсонщині розстріляли трьох беззбройних українських військовополонених. Відповідне відео поширили в мережі 7 квітня. На кадрах видно, як представник ЗС РФ кілька разів стріляє у беззбройних нерухомих військових, імовірно з автомата. В описі під записом зазначено, що подія відбулася поблизу Кринок Олешківської громади Херсонської області.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube