ІДІЛ образилась на РФ за приписування “їх теракту” Україні


17:4330.03.2024

Терористична організація “Ісламська держава” незадоволена тим, що влада Росії звинувачує Київ в організації теракту у підмосковному “Крокус Сіті Холі” 22 березня, адже саме ІДІЛ взяли на себе відповідальність за скоєне.

Про це повідомляється у газеті “Ан-Наба”, яка видається від імені ІДІЛ, повідомляють Українські новини.

“Після гучної поразки Росія не знайшла іншого вибору, окрім як направити “звинувачення у змові” проти своїх супротивників у “західному таборі”, щоб ухилитися від визнання свого великого провалу перед муджахідами”, — сказано у повідомленні східознація Руслана Сулейманова, який вивчив новий випуск “Ан-Наба”.

У газеті описуються подробиці теракту: троє озброєних чоловіків мали розстрілювати людей, а четвертий — підпалювати будівлю.

Очікувалося, що коли російські силовики підуть на штурм концертного залу, терористи відкриють по ним вогонь. Але частина зброї терористів вийшла з ладу, а штурм все не розпочнився, тому бойовики залишили місце атаки.

“Росія дуже зацікавлена в тому, щоб допитувати полонених таким чином, щоб це служило політичним конфліктам з її противниками і прикривало втрати, завдані їй муджахидами”, — звертає увагу газета.

Нагадаємо, “Обставини теракту абсолютно не в’яжуться між собою” – 6 дивностей в атаці на “Крокус Сіті хол”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube