Спікер палати представників США Джонсон обіцяє не зволікати з законопроєктом про допомогу Україні, але термінів не називає


06:0621.03.2024

Спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що пріоритетом Конгресу є погодження бюджету уряду Сполучених Штатів на 2024 рік. А оскільки це питання вже майже вирішене, то незабаром законодавці розглянуть і пакет допомоги Україні та партнерам.

Про це він заявив на пресконференції 20 березня, пише «Слово і Діло».

«Після розв’язання бюджетних питань без зволікань зосередимося на додатковій допомозі союзникам США», – запевнив спікер.

Водночас кінцеві дати – як прийняття бюджету, так і розгляд питання допомоги союзникам – він не назвав.

Як відомо, Конгрес має схвалити бюджет до 22 березня, інакше може відбутись так званий шатдаун, тимчасове припинення роботи урядових установ США.

За словами Джонсона, бюджетні питання вже практично погоджені. Вони мають бути проголосовані вже на цьому тижні, хоча цьому передували «важкі переговори».

Також зазначимо, що після 22 березня у засіданнях Палати представників починається двотижнева перерва. Це означає, що розгляд законопроєкту про фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та іншим партнерам США може початися тільки після 8 квітня.

Як повідомляло Інше ТВ, «Ми віримо, що ви переможете» – Салліван впевнений, що законопроект про допомогу Україні буде ухвалений© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube