У Макрона підтвердили візит президента Франції в Україну в найближчі тижні


13:4511.03.2024

Візит президента Франції Еммануеля Макрона в Україну має відбутися найближчими тижнями, повідомляє Reuters із посиланням на Єлисейський палац, передає УНН.

Як зазначає агентство, спочатку Макрон заявляв, що планує відвідати Україну в лютому, щоб підписати двосторонню угоду про безпеку з президентом України Володимиром Зеленським. Поїздку було відкладено, і зрештою Зеленський приїхав до Парижа, щоб укласти угоду.

Дипломати повідомили, що друга дата приїзду Макрона в Україну була запланована на початок березня, перш ніж її перенесли на кінець цього тижня.

“Глави двох держав домовилися залишатися в тісному контакті, зокрема, щодо візиту президента в Україну, який має відбутися найближчими тижнями”, – йдеться в повідомленні канцелярії президента Франції після телефонної розмови двох лідерів у неділю.

Доповнення

За даними Reuters, перенесли візит Макрона через кілька днів після того, росія вдарила ракетою по Одесі під час перебування там прем’єр-міністра Греції. Макрон також мав відвідати Одесу.

Два дипломатичних джерела повідомили агенству, що Єлисейський палац розглядає можливість розширити поїздку в Україну, включивши до неї глав інших західних держав, які приєднаються до Макрона, замість простої двосторонньої поїздки, щоб продемонструвати єдність між союзниками та солідарність з Україною.

Читайте: У найближчому майбутньому французьких військ в Україні не буде, – Макрон© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube