“Ядерну війну неможливо виграти або вести”: Китай відповів на ядерні залякування путіна


19:1901.03.2024

Китай закликає всі країни, які мають ядерну зброю, підтримувати глобальний стратегічний баланс і стабільність, зберігати спокій та стриманість, будувати архітектуру європейської безпеки за допомогою діалогу та консультацій. Так речниця МЗС КНР Мао Нін відреагувала під час брифінгу 1 березня на заяви російського диктатора володимира путіна, де він лякав ядерною зброєю, пише УНН.

У січні 2022 року лідери п’яти держав, які мають ядерну зброю, опублікували спільну заяву, у якій йдеться про те, що ядерну війну неможливо виграти або вести її – сказала Мао Нін, коментуючи заяви путіна щодо ядерної зброї.

З її слів, Китай завжди стверджував, що “всі держави, які мають ядерну зброю, повинні дотримуватися концепції загальної безпеки та підтримувати глобальний стратегічний баланс та стабільність”.

У ситуації, що склалася, всі сторони повинні працювати разом, щоб полегшити ситуацію і знизити стратегічні ризики. Ми закликаємо всі сторони зберігати спокій та стриманість та будувати збалансовану, ефективну та стійку архітектуру європейської безпеки за допомогою діалогу та консультацій – наголосила Мао Нін.

Читайте: Китай закликав ядерні країни до переговорів про ненапад© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube