Путін заявив, що планує і надалі окуповувати українські території, – ISW


07:0401.02.2024

Президент Росії Володимир Путін посилив свої максималістські територіальні претензії щодо України.

Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW), передає «Фокус».

У звіті від 31 січня йдеться, що глава Кремля заявив, що просування нинішньої лінії фронту глибше в Україну є найважливішою метою для російських військ на всьому театрі військових дій. За словами Путіна, в Україні має бути створено “демілітаризовану” зону, щоб територія РФ, зокрема окуповані регіони, були поза межами досяжності артилерійських систем і озброєнь дальньої дії.

За словами аналітиків, заявлена Путіним мета нереалізована, поки існує незалежна Україна. Москва планує продовжувати анексувати українські території, які зможуть захопити ЗС РФ.

Крім того, Путін також включив у свою “демілітаризовану” зону Харків. Така риторика, як припустили аналітики, потрібна президенту РФ, щоб отримати вигоду з чуток про малоймовірний наступ окупантів на Харківську області з боку Бєлгорода.

У ISW зазначили, що Путін має намір посилити дискусії з цього приводу, щоб відвернути увагу України від наступу ЗС РФ у Луганській області. Однак аналітики вважають, що російські сили в Білгородській області можуть проводити тільки дії тактичного рівня.

Як повідомляло Інше ТВ, Путін отримає “сюрприз” на полі бою, – Вікторія Нуланд з Києва© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube