Закликала не відволікатися. Гейлі “пожувала” Трампа через вирок у його справі про наклеп


16:4527.01.2024

Ніккі Гейлі в п’ятницю прицілилася в Дональда Трампа після того, як суд присяжних зобов’язав її суперника в боротьбі за номінацію від Республіканської партії виплатити Е. Джин Керролл 83,3 мільйона доларів за наклепницькі коментарі про письменницю.

Про це пише Politico.

“Дональд Трамп хоче бути передбачуваним республіканським номінантом, і ми говоримо про 83 мільйони доларів відшкодування збитків”, – написала кандидат у президенти від Республіканської партії в соціальній мережі X, раніше відомій як Twitter. “Ми не говоримо про ремонт кордону. Ми не говоримо про боротьбу з інфляцією. Америка може зробити краще, ніж Дональд Трамп і Джо Байден”.

Гейлі вже давно закликає виборців відійти від особистої драми Трампа, яку вона називає “відволікаючим маневром”, навіть незважаючи на те, що численні юридичні проблеми Трампа все більше переплітаються з кампанією 2024 року. Нещодавно вона посилила свої особисті нападки на колишнього президента, оскільки поле для республіканської номінації звузилося.

Раніше в п’ятницю Трамп розкритикував рішення нью-йоркського суду:

“Абсолютно смішно! Я повністю не згоден з обома вердиктами і буду оскаржувати все це полювання на відьом, зрежисоване Байденом, спрямоване проти мене і Республіканської партії. Наша правова система вийшла з-під контролю і використовується як політична зброя. Вони забрали всі права, передбачені Першою поправкою. ЦЕ НЕ АМЕРИКА!”

Нагадаємо: “Самозванка” і “невдаха” – Трамп та Гейлі обмінялись люб’язностями після праймеріз у Нью-Гемпширі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube