Британія направить 20 тисяч військових на навчання НАТО в Європі


15:1115.01.2024

Британія відправить 20 тисяч військовослужбовців для участі у великих навчаннях НАТО в Європі в першій половині цього року, а також військові кораблі і винищувачі.

Про це повідомило в понеділок Міністерство оборони країни, пише “Європейська правда”.

Розгортання для навчань Steadfast Defender 24 охопить 16 тисяч британських військовослужбовців, які будуть базуватися в Східній Європі з лютого по червень, авіаносну ударну групу і винищувачі F35B Lightning та літаки-розвідники.

“Сьогодні я можу оголосити, що Велика Британія відправить близько 20 тисяч військовослужбовців для участі в одному з найбільших розгортань НАТО з часів холодної війни”, – заявив міністр оборони Грант Шаппс у промові, яка була опублікована на сайті Міноборони Британії та яку міністр виголосить пізніше в понеділок у Ланкастер-хаусі.

“Під час навчань наші військові об’єднають зусилля з колегами з 30 країн НАТО і Швеції, надаючи життєво важливі гарантії проти путінської загрози”, – зазначив Шаппс про навчання.

Як повідомляло Інше ТВ, 12 січня Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак провели переговори і підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що зазначена угода укладена на 10 років і включає в себе всі напрямки співробітництва як у сфері безпеки, так і у сфері фінансової, санкційної підтримки.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube