У Миколаєві готують до видання книгу, яка допоможе іноземцям опанувати українську мову


14:5215.01.2024

В рамках зусиль з просування української мови в Миколаєві спільно з Державним університетом ім. Петра Могили буде видана книга «Українська мова як іноземна на матеріалах Миколаївщини».

Про це під час брифінгу розповів начальник міського управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров, поінформували в Миколаївській міськраді.

«Це цікавий матеріал, зараз завершується робота над ним, і найближчим часом ми зробимо презентацію цієї книжки. Зважаючи на те, що в Миколаєві багато іноземних гостей, є студенти, донори, люди, які цікавляться життям Миколаєва під час війни, є така книжка, яку людина, яка хоче опанувати українську мову, може почитати, опрацювати, перекласти і вивчати нашу мову», – розповів начальник управління.

Нагадаємо, у Миколаєві з липня 2022 року проходять безкоштовні мовні курси, які допомагають усім охочим заговорити українською. Організатором навчання є Всеукраїнський рух «Єдині». За цей час вже більше тисячі містян стали їх випускниками.

У Миколаєві курси організовані на базі міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького та у її філіях за такими адресами:

Центральна міська бібліотека імені М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а);

бібліотека-філія № 3 (вул. Кузнецька, 1/2);

бібліотека-філія № 5 (вул. Дачна, 9);

бібліотека-філія №2 (пр. Центральний, 9/12);

бібліотека-філія № 12 (пр. Миру, 25а);

бібліотека-філія для юнацтва (вул. Шевченка, 49).

Телефон для довідок: 063 872 92 87.

Як повідомляло Інше ТВ, У 2023 році мовний омбудсман отримав лише 53 скарги з Миколаївщини на порушення мовного законодавства© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube