Зеленський подякував воїнам контррозвідки СБУ – за Кримській міст і інше, партнерам в ЄС – за 12-й пакет санкцій (ВІДЕО)


22:1418.12.2023

«Хочу сьогодні привітати воїнів нашої військової контррозвідки Служби безпеки України. Воїни відзначають свій професійний день. І це не просто хоробрі воїни – це взірцево хоробрі воїни, взірцево результативні. Саме такі, на яких варто рівнятись. 

Вони дуже вдало воюють і на землі, і в нашому морі. Окупанти це вже відчули на собі – сотні наших потужних операцій. Усі знають про ураження Кримського мосту, про роботу наших безпілотників – особливих, зокрема на морі. Вони ефективно виявляють шпигунів і зрадників. І це лише невеличка частина того, що реально робить військова контррозвідка СБУ. 

Воїни, я дякую вам за кожен прояв вашої сили, за вашу сміливість, за всі ваші перемоги в боях. Одне слово, молодці!».

Саме з цих слів розпочалось сьогоднішнє звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 663 дня повномасштабної війни.

Також очільник української держави подякував європейським партнерам за схвалення 12-го санкційного пакету проти РФ (в ньому алмази і родичі Путіна і Медвєдєва).

«Все це дійсно допоможе скоротити економічну основу війни, і ми будемо продовжувати з партнерами, щоб санкції, які застосовані Європою, працювали глобально», – сказав Володимир Зеленський.

Також Президент України відзвітував, що провів сьогодні кілька нарад, і згадав про відкриття іменної таблички Говарда Баффета на Алеї сміливості у Києві.

Як повідомляло Інше ТВ, Битва розвідок. Удачі і провали України© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube