Посланець Папи кардинал Маттео Дзуппі обговорив в Китаї війну в Україні


08:5015.09.2023

Посланець Ватикану, кардинал Маттео Дзуппі під час візиту до Китаю в рамках так званої миротворчої місії щодо України зустрівся зі спецпредставником Пекіна з питань Євразії Лі Хуеєм.

Про це повідомляє Vatican News

У заяві, опублікованій в четвер у другій половині дня, Святий Престол повідомив, що посланник Папи для пошуку миру в Україні зустрівся зі спеціальним представником Китаю у “відкритій і сердечній атмосфері”.

Вони обговорили “війну в Україні та її драматичні наслідки, наголошуючи на необхідності об’єднати зусилля для заохочення діалогу та пошуку шляхів, які ведуть до миру”.

У заяві Святого Престолу додається, що обидва представники також обговорили проблему безпеки харчових продуктів, “з надією, що незабаром можна буде гарантувати експорт зерна, особливо в країни, що піддаються найбільшому ризику”.

Кардинал і архиєпископ Болоньї, який народився в Італії, раніше відвідав Київ 5-6 червня, Москву 28-29 червня і Вашингтон 17-19 липня.

Під час своїх візитів кардинал зустрічався з різними лідерами, наголошуючи на гуманітарних аспектах місії та важливості досягнення миру.

Нагадаємо, Ієрархи УГКЦ у Ватикані зустрілися з Папою і сказали йому про “розчарування українського народу”. Що він відповів (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube