Данілов: До реєстру олігархів не внесли ще жодної людини


17:3910.08.2023

На сьогодні жодна людина ще не внесена в реєстр олігархів.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю, пише Кореспондент.

Відповідаючи на запитання, чи погоджується він з висновками Венеційської комісії, що закон про олігархів “має потенціал використання у політичних цілях”, Данілов зазначив:

“Венеційська комісія – звичайно, установа поважна, але треба розуміти, що кожна країна проходить певні часи свого становлення, і в певні часи треба ухвалювати ті чи інші рішення. І якщо те, що записано в нашому законі про олігархів, комусь не подобається, майте на увазі, що це питання було на той час питанням національної безпеки”.

За його словами, одразу після ухвалення цього закону “дуже багато людей почали дивитися, в який спосіб зробити так, щоб не потрапити під його дію”. Окремі категорії осіб позбулися певних монополій на деякі процеси.

“У нас сьогодні жодна людина ще не внесена в реєстр олігархів. Справа в тому, що внесення тих чи інших осіб (в реєстр олігархів – ред.) -відповідальна річ. Вони мають відповідати тим критеріям, які прописані в законі. І так сталося, що у нас на слуху саме 2, 3, 4, 5 прізвищ. А насправді все набагато було складніше”, – сказав секретар РНБО.

Читайте: Пси війни. Хто з росолігархів фінансує криваву бійню (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube