Україна приєдналася до нових санкцій Євросоюзу проти Ірану


19:3804.08.2023

Україна приєдналася до санкцій блоку про Ірану, які передбачають обмеження проти п’яти осіб, які займаються розробкою і доставкою безпілотників до росії. Про це інформує УНН, посилаючись на заяву Високого представника ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Жозепа Борреля.

“Іран надає військову підтримку неспровокованій та невиправданій агресивній війні росії проти України. В цьому контексті Рада вирішила додати п’ятьох осіб, які займаються розробкою та доставкою безпілотних літальних апаратів до росії, до списку осіб, організацій та органів, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи”, – заявив Боррель.

Деталі

Зазначається, що до рішення Ради Європи щодо санкцій приєдналися країни-кандидати Північна Македонія, Чорногорія, Албанія, Україна та Боснія і Герцеговина, а також три країни-члени Європейської асоціації вільної торгівлі (Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія), члени Європейської економічної зони.

“Вони забезпечать відповідність своєї національної політики цьому Рішенню Ради. Європейський Союз бере до уваги та вітає ці зобов’язання”, – йдеться в заяві.

Читайте: Вночі наші захисники неба знищили всі 15 російсько-іранських ударних дронів, за попередню добу – 7 розвідувальних© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube