Франція має намір підтримати вступ України до НАТО, – ЗМІ


08:1021.06.2023

На засіданні Ради оборони в Єлисейському палаці, яке відбулося нещодавно, розглядали можливість приєднання Києва до Альянсу, проти чого досі виступали Париж, Берлін та Вашингтон, але захищали країни Центральної Європи, як-от Польща та країни Балтії.

Таким чином французька ініціатива буде спрямована на посилення тиску на Росію, пише ЛБ.

Відстоювати перспективу вступу України до НАТО, щоб вплинути на війну і спробувати посадити Москву та Київ за стіл переговорів – саме такий підхід зараз підтримує Франція у делікатних дискусіях між союзниками України напередодні щорічного саміту НАТО у Вільнюсі.

Вступ України до НАТО розглядають як самостійну гарантію безпеки, оскільки це може стримати Росію від продовження війни або, якщо війна припиниться, запобігти будь-якій новій агресії. Водночас анонсування такої перспективи мало би підштовхнути Президента Зеленського розпочати переговори з Путіним.

Діючи таким чином, Париж зближується з позиціями, які обстоюють країни Центральної Європи, більшість з яких виступають за вступ України до НАТО. “Позиція Франції зараз ближче до позиції Польщі, ніж позиції Німеччини”, – підтвердив виданню іноземний дипломат.

Читайте: Миколаїв з робочим візитом відвідав тимчасово повірений Посольства Франції в Україні Бенжамен Роріг (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube