Миколаїв з робочим візитом відвідав тимчасово повірений Посольства Франції в Україні Бенжамен Роріг (ФОТО)


12:5217.06.2023

У пʼятницю, 16 червня, до Миколаєва з робочим візитом прибула делегація на чолі з тимчасово повіреним Посольства Франції в Україні Бенжаменом Рорігом.

До складу делегації увійшли аташе з питань співробітництва Фредерік Руссо, аташе з питань правоохоронних органів Себастьен Дорден та заступник аташе з питань оборони Тібо Фаллас.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

У рамках візиту відбулася зустріч з начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом, його заступником Миколою Маріновим, директором департаменту економічного розвитку та регіональної політики Олександром Корольовим Миколаївської ОВА та керівником Миколаївського офісу UST Дмитром Тарасенком.

Сторони обговорили військову та гуманітарну ситуацію у Миколаївській області, подолання наслідків підриву греблі Каховської ГЕС та потреби населення регіону.

Віталій Кім подякував за увагу до південного регіону та зазначив, що одними з першочергових завдань є відновлення економіки регіону та створення робочих місць.

«Важливо, щоб ви на власні очі побачили наслідки російської військової агресії, яка суттєво вплинула на економіку та соціальну сферу нашого регіону. Зараз ми активно сприяємо залученню інвестицій та міжнародного співробітництва, щоб стимулювати розвиток бізнесу й забезпечити доступ до нових ринків та технологій», – сказав очільник області.

Зі свого боку тимчасово повірений Посольства Франції в Україні Бенжамен Роріг виявив зацікавленість у створенні сприятливих умов для розвитку бізнесу та залученні іноземних інвестицій на Миколаївщину.

«Ми стоїмо на боці відновлення та боротьби з агресією, яка торкнулася вашого регіону. Тому готові сприяти подальшій співпраці, щоб разом подолати виклики, які стоять перед Миколаївською областю, і створити краще майбутнє для всіх її жителів», – запевнив він.

Начальник Миколаївської ОВА наголосив, що зусилля місцевої влади спрямовані не лише на відновлення економічної стабільності, але й на забезпечення захисту місцевих жителів. Зокрема, мова йшла про облаштування та створення укриттів для навчальних закладів. Наразі налічується понад 150 закладів, які обладнані укриттями та можуть навчати дітей в офлайн-режимі.

Окремо сторони розглянули питання розмінування. За словами Віталія Кіма, кількість замінованих територій області, що потребує обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів складає 30% від загальної території. Також існує потреба в обстеженні та розмінуванні акваторії Миколаївщини.

«Обсяг роботи великий, тому є певні обмеження в часі. Розмінування доволі кропіткий процес, ми не можемо одразу перевіряти все. Тому міжнародна співпраця є невіддільною частиною розв’язання зазначених проблем, оскільки вона дозволяє обмінюватися досвідом, технологіями та координувати спільні дії для ефективного виконання завдань», – додав Віталій Кім.

Як повідомляло Інше ТВ, Управління ООН з обслуговування проєктів планує відкрити офіс у Миколаєві (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube