F-16 для України: Данія також приєднується до авіаційної коаліції


07:3320.05.2023

Данія готова навчати українських пілотів керувати винищувачами F-16.

Про це повідомив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук після розмови з виконувачем обов’язків міністра оборони Данії Троельсом Люнд Поульсеном, передає УНН.

“Гарні новини від наших данських друзів та партнерів. Данія готова навчати українських пілотів керувати винищувачами F-16! Данія вже найближчим часом розпочинає обговорювати конкретний план навчання наших пілотів. І для Данії це буде пріоритетне завдання!

Дякую в.о. міністра оборони Данії Троельсу Люнд Поульсену, з яким я сьогодні мав зустріч, за це рішення! Це ще один важливий крок для наближення нашої Перемоги”, – написав Стефанчук.

Руслан Стефанчук також повідомив, що мав зустріч з Її Величністю Королевою Данії Маргрете ІІ та подякував країні за постійну й надійну підтримку України.

“Королева Данії Маргрете II неодноразово заявляла про підтримку України та Українського народу. І сьогодні я почув побажання якнайшвидшого закінчення цієї війни й щирі вітання мужнім українцям та українкам.

Багато говорили про історію, яка пов’язує наші країни. Але ще більше — про майбутнє, зокрема, про відбудову України. Данія – один із лідерів за обсягами фінансової допомоги нашій державі.

Вкрай важливо, що нещодавно створений Фонд на підтримку України передбачає як кошти на відновлення України, так і залучення данських компаній до відбудови українських міст”, – зауважив Голова ВР.

Він додав, що Данія також однією з перших підтримала ініціативу так званого патронату над відновленням зруйнованих міст. І сьогодні таке партнерство вже налагоджено з Миколаєвом.

Як повідомляло Інше ТВ, F-16 для України: Португалія приєдналася до авіаційної коаліції© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube