F-16 для України: Португалія приєдналася до авіаційної коаліції


06:3520.05.2023

Більш того, Португалія готова тренувати українських пілотів і механіків.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку міністерства.

Кулеба висловив вдячність уряду Португалії за рішення приєднатися до авіаційної коаліції шляхом тренування українських пілотів та механіків на бойових літаках західного типу.

“Враховуючи інтенсифікацію російських ракетних обстрілів українських міст і сіл, критично важливо, аби Україна мала спроможність скинути Росію з українського неба”, – наголосив міністр.

Португальська сторона також підтвердила готовність надалі підтримувати Україну на її шляху до членства в Європейському Союзі.

Крім того, глави МЗС України та Португалії скоординували позиції в контексті підготовки до саміту НАТО у Вільнюсі. Дмитро Кулеба підкреслив важливість ухвалення лідерами Альянсу політичного рішення про визначення алгоритму вступу України в НАТО.

Як повідомляло Інше ТВ,  «У нас є мрія»: Міноборони елегантно подякувало США за запуск програми навчання українських пілотів на F-16 (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube