США підтримують вступ України до НАТО, але зараз важливіше, щоб Україна спромоглася захиститися від російської агресії, – Держдеп (ВІДЕО)


10:0602.05.2023

Сполучені Штати підтримують “політику відкритих дверей” НАТО. Проте за вступ України до Альянсу мають проголосувати всі країни, які до нього належать.

Про це заявив заступник спікера Держдепартаменту США Ведант Патель під час брифінгу, пише «Фокус».

“Ми підтримуємо політику відкритих дверей НАТО”, — сказав він, відповідаючи на запитання журналіста.

Патель зазначив, що рішення про вступ України прийматимуть усі члени Альянсу. Однак зараз головний фокус спрямований на те, щоб Україна спромоглася захиститися від російської агресії.

Представник Держдепартаменту США заявив, що Росія не поважає базові засади Статуту ООН щодо територіальної цілісності та суверенітету, а також дозволяє собі проводити атаки на громадянську інфраструктуру України.

“Отже, саме на цьому ми продовжимо зосереджуватися”, — сказав Патель.

Він зазначив, що Сполучені Штати робитимуть все, щоб Україна мала засоби захисту, щоб вона могла ставити свої умови на майбутніх переговорах з РФ. Також Вашингтон продовжить робити кроки, щоб притягнути Росію до відповідальності за ті звірства, які її війська творять на українських землях.

Як повідомляло Інше ТВ, як заявив Генсек НАТО Єнс Столтенберг 20 квітня під час візиту до Києва, «Місце України по праву в НАТО, і з нашою підтримкою ми зробимо це можливим» (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube