Зеленський обговорив з Макроном ситуацію на фронті та перспективи її розвитку у травні-червні


17:4230.04.2023

Президент України Володимир Зеленський обговорив з французьким колегою Еммануелем Макроном взаємодію в роботі з іншими міжнародними партнерами щодо консолідації їх підтримки української формули миру. Зеленський також детально поінформував Макрона про ситуацію на фронті та перспективи її розвитку у травні-червні, передає УНН.

«Під час розмови з Президентом Франції Еммануелем Макроном подякував за всебічну та дієву підтримку України з боку Франції. Обговорили взаємодію в роботі з іншими міжнародними партнерами щодо консолідації їх підтримки української формули миру», – написав Зеленський.

Зеленський повідомив, що вони скоординували позиції напередодні важливих міжнародних заходів та узгодили наступні конкретні кроки у межах двостороннього діалогу.

«Детально поінформував про ситуацію на фронті та перспективи її розвитку у травні-червні. Окремо акцентував на першочергових потребах українських сил оборони», – повідомив Зеленський.

Президент України зазначив, що швидкість і конкретність реагування – це дуже важливо, це те, що значно посилює українські можливості.

«Цінуємо підтвердження Францією надання нашим Збройним Силам потужного бронетанкового пакету», – додав Зеленський.

Читайте: Макрон разом з Китаєм хоче переговорів Україні і РФ вже цього літа© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube