США ввели санкції проти фсб росії та КВІР Ірану


09:0928.04.2023

У четвер Сполучені Штати ввели нові санкції щодо російської розвідувальної служби фсб та Корпусу вартових ісламської революції за взяття в заручники американців, таких як репортер Wall Street Journal, заарештований у росії минулого місяця, передає УНН з посиланням на CNBC та міністерство фінансів.

«США показують, що не можна займатися такою жахливою поведінкою, використовуючи людей як пішаків, як козирів, не платячи за наслідки», — сказав високопосадовець на умовах анонімності.

Деталі

Санкції США спрямовані проти федеральної служби безпеки росії, часто відомої як фсб, та розвідувальної організації Корпусу вартових ісламської революції Ірану, або КВІР, за «відповідальність чи співучасть, пряму чи опосередковану участь чи відповідальність за накази, контроль чи інше керівництво неправомірним затриманням громадян США за кордоном».

Два високопосадовці адміністрації, які говорили на умовах анонімності, заявили, що санкції, введені в четвер, були введені в дію до того, як російська влада затримала громадянина США Евана Гершковича минулого місяця.

Гершковича, журналіста The Wall Street Journal, заарештували наприкінці березня за підозрою в шпигунстві. Державний департамент офіційно ухвалив рішення визнати затримання Гершковича неправомірним, що відкриває додаткові ресурси щодо його звільнення.

Адміністрація виявила щонайменше двох американських громадян, незаконно затриманих у росії та трьох в Ірані, а також одного законного постійного жителя США.

Один із представників адміністрації сказав, що відповідні сім’ї були проінформовані про нові санкції до оголошення у четвер.
“Наші дії – це попередження тим у всьому світі, хто неправомірно затримує громадян США, про можливі наслідки їх дій”, – сказав високопосадовець адміністрації.

“Санкції призначені для зміни поведінки та стимулювання кращої поведінки, і ми сподіваємося, що вони можуть сприяти цьому зараз і в майбутньому”, – сказав другий чиновник.

Читайте: Скандал. Підсанкційний Сальдо відкрив в Британії компанію з капіталом в 1 млн. фунтів стерлінгів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube