Аксьонов з поплічником Пригожина створив ПВК в Криму. З пророчою назвою (ФОТО)


17:0524.03.2023

Так званий “глава” Криму створив на окупованому півострові свою приватну військову компанію. Командує нею один з головних найманців ПВК “Вагнера”.

Про це повідомляють “Важные истории”.

ЗМІ зазначають, що Аксьонов один з небагатьох серед російської еліти підтримує тісний контакт з “кухарем Путіна” та власником “Вагнера” Євгеном Пригожиним. Ймовірно, вони разом створили в окупованому Криму окреме військове угруповання.

У березні цього року Аксьонов в ефірі кримського телебачення розповів про появу в Криму нового військового підрозділу. ЗМІ стверджують, що йдеться про приватну військову компанію “Конвой”.

Аксьонов з поплічником Пригожина створив ПВК в Криму. З пророчою назвою (ФОТО) 1
Аксьонов з поплічником Пригожина створив ПВК в Криму. З пророчою назвою (ФОТО) 7
Аксьонов з поплічником Пригожина створив ПВК в Криму. З пророчою назвою (ФОТО) 3
Аксьонов з поплічником Пригожина створив ПВК в Криму. З пророчою назвою (ФОТО) 8

У Telegram навіть з’явився канал з однойменною назвою. У ньому публікуються заклики вступати до ПВК, а також пропагандистські тексти. Зокрема, конспіративні теорії про те, як Рокфеллери викупили систему водопостачання в Україні і тепер “за допомогою спеціального хімічного складу паралізують ті ділянки мозку, які відповідають за ідентифікацію людини”.

За даними видання, формально “Конвой” – це військовий бойовий резерв (БАРС). Учасники підписують два контракти – з ПВК та “Міноборони”. За словами одного з членів, зарплата найманців на місяць – близько 200 тисяч рублів, а командування – 300 тисяч. Крім цього, обіцяють землю “у Криму чи Абхазії”.

Видання зазначає, що у складі підрозділу служить близько 300 осіб. Позиції “Конвою” знаходяться в сусідній з Кримом Херсонській області.

“Це ПВК Аксьонова, але все командування – колишні співробітники ПВК Вагнер. Усі – давно знайомі один одному люди”, – заявив колишній найманець “Конвою”.

Аксьонов та Пригожин створили нову ПВК у Криму: ЗМІ дізналися, як вона працює

ЗМІ встановило, що займається роботою ПВК права рука Пригожина Костянтин Пікалов з позивним “Мазай”. Він також є куратором ПВК “Вагнера” в Африці.

Аксьонов та Пригожин створили нову ПВК у Криму: ЗМІ дізналися, як вона працює

Ще одним керівником “Конвою” є Василь Ящиков, який заявляє, що його предок був “козаком та особистим охоронцем імператора Миколи II та імператриці Марії Федорівни”.

Нагадаємо, за даними © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube