Китай не постачатиме зброю Росії – Данілов


13:0803.03.2023

Китай не постачатиме Росії зброю, оскільки йому не потрібні західні санкції. Нейтральна позиція, яку він займає, абсолютно правильна та виважена. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю, пише Кореспондент.

Для чого Китай буде ставати на бік Росії і поставляти їй зброю? Щоб отримати великі труднощі, потрапити під ті чи інші обмеження? Звичайно, Китай цього робити не буде, йому це не потрібно від слова зовсім. У цієї Росії велике бажання залучити Китай і інші країни, на які вона намагається розповсюджувати свій вплив”, – вважає він.

За його словами, у РФ є ОДКБ, що залишився після розпаду СРСР, проте ця структура зникне, оскільки всі хочуть співпрацювати тільки з сильними, а Росія виявилася слабкою і недієздатною країною.

“Я не бачу сьогодні, що Китай має велике бажання надавати Росії зброю. Нейтральна позиція, яку він займає, в цьому випадку є абсолютно правильною і зваженою. Звичайно, нам дуже хотілося б, щоб допомога була на нашому боці, але треба розуміти всю складність історичних процесів”, – наголосив секретар РНБО.

Данілов також прокоментував “мирний план” Китаю. Він зазначив, що війну слід називати війною, а слово “конфлікт” не відображає реальності. Крім того, чиновник вважає, що “кожна країна має своє бачення, як вони бачать сьогоднішній розвиток, як вони бачать розвиток, який відбуватиметься завтра або найближчим часом”.

Читайте: Китай вже воює проти України – інформаційно. І витрачає на це мільярди – не юаней

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Китай не постачатиме зброю Росії – Данілов' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube