Глава ЄК їде до США та Канади говорити про Україну


09:0003.03.2023

Увечері в понеділок, 6 березня, Урсула фон дер Ляєн прибуде до Оттави, а в п’ятницю, 10 березня, зустрінеться з президентом США Джо Байденом у Білому домі.

Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн планує поїздки до США та Канади для переговорів з Джо Байденом та Джастіном Трюдо з питань двосторонніх відносин та ситуації з безпекою на континенті. Про це повідомляють у Єврокомісії, пише Кореспондент.

Увечері у понеділок, 6 березня, Урсула фон дер Ляєн прибуде до Оттави. Заплановано переговори президента Єврокомісії з прем’єром Канади, а також її виступ на спільному засіданні канадського парламенту та зустріч із бізнес-спільнотою.

Далі фон дер Ляєн вирушить до Вашингтона, де в п’ятницю, 10 березня, зустрінеться з президентом США Джо Байденом у Білому домі.

“Їхнє обговорення зосередиться на співпраці між ЄС та США щодо глобальних та геостратегічних пріоритетів”, – анонсували в Єврокомісії.

У Білому домі повідомили, що під час зустрічі лідери розглянуть тісну співпрацю між Сполученими Штатами та Європейським Союзом, спрямовану на підтримку України, а також на те, щоби змусити Росію “заплатити за свою агресію”.

Читайте: Урсула фон дер Ляйєн розповіла, як ЄС буде підтримувати Україну та натякнула на свій візит

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Глава ЄК їде до США та Канади говорити про Україну' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube