В Пентагоні заперечили витік зброї з України


09:2801.03.2023

США не вбачають доказів, що західні озброєння використовуються Україною не за призначенням, ЗСУ ефективно застосовують їх на полі бою.

Про це повідомила помічниця глави Пентагону Селеста Валландер у Палаті представників США, цитує її канал CNN.

За її словами, США не знайшли жодних доказів, що американська зброя, відправлена Україні, була виявлена за її межами.

Вона зазначила, що Вашингтон бачить, що передові підрозділи Збройних Сил України щодня ефективно використовують допомогу на полі бою.

Валландер заявила, що США адаптували свої методи підзвітності до умов бойових дій, щоб уникнути ризику незаконного відволікання.

Інший представник Пентагону, генерал-лейтенант Дуглас Сімс, заявив, що повідомлень про зникнення зброї з України немає, а позбавлятися її не в інтересах українців.

Низка ультраправих республіканців у Палаті представників, які є прихильниками 45-го президента США Дональда Трампа, регулярно виступають проти військової та фінансової допомоги США Україні. Вони наголошували на внутрішній політиці США та підтримують ізоляціонізм у зовнішній політиці. Сам Трамп також закликав неодноразово скоротити військову допомогу Україні, а також виступав за фактичну капітуляцію України у війні проти РФ, пропонуючи “домовитися” з Кремлем.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Пентагоні заперечили витік зброї з України' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube