Україна повністю замінує кордон з Білоруссю


16:1425.02.2023

Державний кордон України з Білоруссю та Росією буде суттєво зміцнений. Йдеться про спорудження додаткової смуги мінно-вибухових загороджень.

Про це пише OBOZREVATEL.

Відповідне рішення підтримали депутати Верховної Ради. Про це йдеться в законопроєкті №7475 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону”.

Законопроєкт передбачає зміцнення захисту державного кордону України. У Державній прикордонній службі пояснили, що тепер смуга вздовж українсько-російського та українсько-білоруського кордону збільшиться до 2 км завширшки.

У відомстві попередили, що всю цю територію буде заміновано з метою безпеки. У цих межах встановлюється спеціальний прикордонний режим заборони вільного в’їзду, перебування, проживання, пересування осіб, які не пов’язані з обороною чи охороною державного кордону України.

Варто зазначити, що подібні заходи безпеки вже були раніше застосовані вздовж українсько-російського та українсько-білоруського кордону, проте законопроєкт №7475 фактично розширює зону, яка буде замінована.

Також у ДПСУ наголосили, що ухвалений закон дозволить врегулювати питання залучення Збройних сил України, Національної гвардії та Національної поліції до виконання завдань з охорони державного кордону. Крім того, визначено місце прикордонників у загальній системі Сил оборони під час воєнного стану.

До речі, протяжність українсько-російського кордону становить 2295 кілометрів, а українсько-білоруського – 1084 кілометри. З РФ межують Донецька, Луганська, Харківська, Сумська та Чернігівська області, а з Білоруссю – Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська та Чернігівська області.

Як повідомляло Інше ТВ, У формі, схожій на українську. Росія готує провокації під чужим прапором на кордоні з Білоруссю і в Придністров’ї, – ISW

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна повністю замінує кордон з Білоруссю' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube