Росія сховала в бомбосховищі Запорізької АЕС 600 мобілізованих і курсантів, – “Енергоатом”


13:5420.02.2023

У бомбосховищі Запорізької АЕС розмістили понад 600 мобілізованих і курсантів з Росії. Їх готують для перекидання на донецький напрямок.

Про це повідомляє “Енергоатом“.

“На Запорізьку АЕС прибула нова партія військових – понад 600 мобілізованих і курсантів з РФ. Їх розмістили у бомбосховищі заводу з нестандартного обладнання (НСО), де вони чекають перекидання на донецьку ділянку фронту. Окупанти разом з “Росатомом” продовжують перетворювати ЗАЕС на військову базу”, – йдеться в повідомленні.

За даними “Енергоатома”, на покрівлі п’ятого енергоблоку вони облаштували кулеметну позицію, а також розмістили блокпости біля всіх входів на чисті естакади, через які персонал зі спецкорпусів потрапляє безпосередньо до енергоблоків.

Крім того, рашисти продовжують зводити укріплення та будувати військові споруди навколо енергоблоків станції та її сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП). Такі дії росіян є категорично неприпустимими і порушують всі наявні норми ядерної та радіаційної безпеки, – додали в “Енергоатомі”.

Нагадаємо, що окупанти відмовили в доступі до сховища і українському персоналу, і присутнім на майданчику ЗАЕС представникам МАГАТЕ.

“Вчергове закликаємо світове співтовариство якнайшвидше сприяти виведенню російських військових із території ЗАЕС та Енергодара, демілітаризації станції та поверненню її під повний контроль України. Це врятує світ не тільки від ядерної, а й від масштабної екологічної катастрофи”, – зазаначили в “Енергоатомі”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росія сховала в бомбосховищі Запорізької АЕС 600 мобілізованих і курсантів, – “Енергоатом”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube