СБУ, ДБР, Офіс Генпрокурора мають значні результати у захисті нашої держави від тих, хто працював на державу-агресора, – Зеленський (ВIДЕО)


18:0711.02.2023

Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Генерального прокурора мають значні результати у захисті нашої держави від тих, хто працював на державу-агресора. Будуть і відповідні кроки РНБО, що продовжують нашу лінію захисту держави.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

Сьогодні провів кілька нарад із представниками сектору оборони та правоохоронних органів.
Тематика – посилення державних інституцій України й захист інституцій від будь-яких спроб (ззовні чи зсередини) зменшити їх дієздатність та ефективність. Це стосується різних напрямів: і кадрової політики, і взаємодії між державними інституціями, і чистоти того, як працюють державні структури.
Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань, Офіс Генерального прокурора мають значні результати у захисті нашої держави від тих, хто працював на державу-агресора. Будуть і відповідні кроки РНБО, що продовжують нашу лінію захисту держави. Хочу подякувати всім працівникам нашого сектору оборони й безпеки та всім правоохоронцям, хто дбає про державу, хто зміцнює державу своєю роботою та хто не лише пропонує, як зміцнити українські інституції, але й дає результат у такому зміцненні. Слава всім, хто робить Україну сильнішою, ворога – слабшим, а нашу перемогу – ближчою! Слава Україні! – сказав Зеленський.

Читайте: Про Ставку, зброю, ситуацію на фронті, підготовку до нового «Рамштайну» і дипломатичний марафон – звернення Зеленського (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube