Байден для візиту в Польщу готує “сильне послання” не лише від США, а й від усієї міжнародної спільноти


07:4211.02.2023

У Білому Домі заявили, що президент США Джо Байден під час візиту до Польщі виголосить важливу промову.

Як сказав на брифінгу радник зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Джон Кірбі, президент заявить про важливість максимально підтримувати Україну протягом кількох місяців, які мають стати вирішальними.

За словами Кірбі, Байден “хоче поговорити про важливість для міжнародної спільноти зберігати рішучість та єдність у підтримці України протягом цього року”.

Він також сказав, що Байден планує виступити з промовою напередодні річниці початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, і що “це буде сильне послання” не лише від США, а й від усієї міжнародної спільноти про підтримку України протягом наступних місяців, які, як очікується, будуть “важкими та критично важливими, особливо для ЗСУ”.

Байден перебуватиме з візитом у Польщі 20-22 лютого 2023 року, де зустрінеться з президентом Польщі Анджеєм Дудою та з лідерами Бухарестської дев’ятки. Однією з тем переговорів буде допомога Україні у відсічі агресії Росії.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Байден для візиту в Польщу готує “сильне послання” не лише від США, а й від усієї міжнародної спільноти' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube