Нетрудові резерви. Як друзі Путіна грабуть “закрома родины” (ФОТО, ВІДЕО)


09:0924.01.2023

Особи з оточення президента РФ Володимира Путіна збагачуються за рахунок Федерального агентства з державних резервів (Росрезерв).

Про це йдеться у розслідуванні журналістів видання «Проєкт» (Proekt Media).

За твердженням розслідувачів, прямий доступ до торгів Росрезерву має вузьке коло бізнесменів з кількох впливових «кланів», вони ділять між собою найбільші лоти, узгоджують ціну з керівництвом агентства і потім, отримавши прибуток від операцій, передають продукцію по дрібнішому ланцюжку «гравцям».

Нетрудові резерви. Як друзі Путіна грабуть "закрома родины" (ФОТО, ВІДЕО) 1
Нетрудові резерви. Як друзі Путіна грабуть "закрома родины" (ФОТО, ВІДЕО) 3

Формально інформація про те, які товари та в якій кількості зберігає Росрезерв, є держтаємницею.

У той же час питання до відомства виникли на тлі масових скарг мобілізованих на війну з Україною росіян на проблеми з постачанням, констатують журналісти.

За даними «Проєкту», родина Василя Шестакова, голови міжнародної федерації самбо та колишнього спаринг-партнера Путіна, «заробляє на постачанні продуктів до Росрезерву», зокрема – тушонки, та покупки у агентства вугілля.

Представники команди Аркадія Ротенберга торгують із Росрезервом м’ясом, бавовною та сіллю, зазначає видання. За його даними, родина екс-генпрокурора Юрія Чайки пов’язана з продажем палива та металів із Росрезерву, а близькі секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева – з постачанням м’ясних та рибних консервів.

При цьому представники різних «кланів» не конкурують за доступ до Росрезерву, а працюють у спайці, зазначають журналісти. Вони також стверджують, що «у кожному з розглянутих епізодів є приклади уникнення податків».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Нетрудові резерви. Як друзі Путіна грабуть “закрома родины” (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube