Марокко передала Україні 20 танків Т-72Б


22:1322.01.2023

Армія Марокко передала Україні близько 20 танків Т-72Б, які пройшли модернізацію в Чехії на ремонтній лінії майстерень компанії “Екскалібур”.

Про повідомив у неділю MENA Defense, інформаційний журнал з військових питань країн Магрибу, передає «Інтерфакс-Україна».

“Тиждень тому на поле бою було відправлено близько двадцяти одиниць, і їх було видно під час візиту прем’єр-міністра Чехії Петра Фіали до майстерень армійської компанії “Екскалібур” у Штернберку, де проводилася їхня модернізація”, – повідомляє видання.

Зазначається, що точна кількість одиниць техніки, що передається, невідома. За даними видання, у марокканській армії було 148 Т-72, 136 Т-72Б та 12 Т-72БК, які країна закупила двома партіями у 1999 та 2000 роках.

“Рішення Марокко щодо постачання зброї Україні було ухвалене практично під тиском під час саміту “Рамштайн” для України, який відбувся 26 квітня 2022 року і був організований США. На цьому саміті Туніс та Марокко були єдиними двома країнами, які представляли Північну Африку. Туніс направив на той час два вантажні літаки в аеропорт Жешув у Польщі, який зосереджує матеріально-технічну допомогу Україні, і Марокко, схоже, наслідувало його приклад, відправивши не гуманітарну допомогу, а зброю”, – наголошується в публікації.

Як повідомляло Інше ТВ, «Якщо згоди Німеччини на “Леопарди” так і не буде, то ми будемо будувати меншу коаліцію» – прем’єр Польщі

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Марокко передала Україні 20 танків Т-72Б' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube