Швейцарія більше не буде видавати шенгенські візи власникам нових російських паспортів, виданих на окупованих росією територіях України та Грузії


08:3112.01.2023

Швейцарія більше не видаватиме шенгенські візи власникам нових російських паспортів, виданих на окупованих територіях України та Грузії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Федерального міністерства юстиції та поліції Швейцарії.

Влада пояснює, що Швейцарія була зобов’язана дотримуватися цього рішення Європейського союзу від 8 грудня 2022 року у зв’язку з її участю в Шенгенській зоні. Мова йде про паспорти, які будуть видаватись на окупованих Росією територіях України та Грузії.

“Винятки можуть бути надані власникам проїзних документів, які до цієї дати вже були громадянами Росії, а також їх нащадкам та неповнолітнім чи недієздатним особам”, – додається в заяві.

Федеральна рада уточнює, що це рішення набуло чинності з його публікації. Швейцарія раніше призупинила спрощену видачу віз росіянам.

Як повідомляло Інше ТВ, Швейцарія не дозволяє Іспанії передавати Україні “військові матеріали”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Швейцарія більше не буде видавати шенгенські візи власникам нових російських паспортів, виданих на окупованих росією територіях України та Грузії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube