У Білорусі фактично узаконили цифрове піратство


09:0008.01.2023

У Білорусі фактично узаконено цифрове піратство.

Новий закон, оприлюднений на Національному правовому інтернет-порталі Республіки Білорусь, допускає використання в країні фільмів, музики та комп’ютерних програм без згоди їхніх правовласників із “недружніх” країн. Документ також легалізує ввезення в Білорусь товарів без дозволу їхніх іноземних правовласників – причому з будь-яких, а не тільки “недружніх”.

Про це пише DW, передає Інше ТВ.

У тексті закону необхідність ухвалення такого рішення пояснюють “розвитком інтелектуального і духовно-морального потенціалу суспільства” і “зменшенням критичної нестачі на внутрішньому ринку продовольчих та інших товарів”.

У статті про іноземні комп’ютерні програми, музику, телепередачі та “аудіовізуальні твори” уточнюється, що за їхнє використання має виплачуватися винагорода. У тому разі, якщо роялті, зараховане на рахунки патентного органу, не буде затребувано протягом трьох років, ці гроші переходять до бюджету Білорусі.

Згідно з новим законом, підписаним очільником Білорусі Олександром Лукашенком ще 3 січня, для того, щоб імпорт товарів без санкції правовласника не вважався злочином, достатньо його включення до переліку “істотно важливих” для внутрішнього ринку.

6 січня в Білорусі було також оприлюднено республіканський закон про вилучення майна іноземців за “недружні дії”. Він дозволяє владі Білорусі вилучати гроші, цінні папери та майнові права іноземних громадян і компаній.

Як повідомляло Інше ТВ, У 2022 році на політичних процесах в білорусі засуджено щонайменше 1242 людини – правозахисники

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Білорусі фактично узаконили цифрове піратство' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube