Оточення Путіна гадає, чому він терпить хамство Пригожина, і що буде далі


12:3806.01.2023

Про це та інше пише Телеграм-канал Генерал СВР, який хвалиться своїми кремлівськими інсайдами.

-Учора президенту Росії Володимиру Путіну доповіли про перші поставки військової форми, замовлених у М’янмі та В’єтнамі. Форма призначена для призваних у другу хвилю мобілізації, старт якої президент збирається дати в другій половині січня. Загалом у країнах Південно-Східної Азії замовлена зимова і літня військова форма з розрахунку на шістсот тисяч осіб, термін виконання замовлення обмежений 15 березня 2023 року. Ще приблизно на триста тисяч осіб замовлено військову форму в Ірані. Чому “приблизно”, знають ті, хто вже отримував військову форму з Ірану, близько третьої частини від загальної кількості – це відвертий шлюб. Путіну доповіли, що щойно поставлена військова форма з країн Південно-Східної Азії дуже поганої якості і легко запалюється, але президент визнав зауваження не вартими уваги. Варто зазначити, що Лукашенко взяв досить велике замовлення на пошиття форми в Республіці Білорусь і на сьогодні поставив приблизно сім тисяч комплектів літньої військової форми, решту обіцяє потім, але термінів не вказує.

Учора президент проводив консультації щодо термінів початку другого етапу мобілізації та закриття кордонів. Консультації будуть продовжені сьогодні, а рішення Путін ухвалюватиме на вихідних, про що він сповістив учасників консультацій. Нагадаємо, що попередньо Путін погодив дати 9 січня закриття кордонів, а 16 січня початок мобілізаційних заходів.

Ще одна подія, що викликає інтерес, це обговорення в близькому оточенні Путіна “хамства” Євгена Пригожина, який у зверненні з президентом фамільярно називає його, як близькі друзі, Володя і звертається на “ти”. Подібне сталося під час привітання Путіна з Новим роком від Пригожина гучним зв’язком у присутності кількох людей. При цьому Путін не осадив Пригожина, а лише зніяковівши, подякував у відповідь і завершив розмову. Таким темпом Пригожин скоро ділитиме ложе зі знаменитою співмешканкою президента, а Путіну доведеться задовольнятися диваном у кабінеті, якщо дозволять, звісно, – припускають “СВРівці”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Оточення Путіна гадає, чому він терпить хамство Пригожина, і що буде далі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube