Більшість держав-членів Енергетичного Співтовариства підтримали заяву України про посилення обмежень щодо росії та білорусі


16:3716.12.2022

Україна під час 20-го засідання Ради міністрів Енергетичного співтовариства зробила заяву щодо посилення обмежень проти росії та білорусі, яку підтримала більшість країн – членів співтовариства.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України, передає Інше ТВ.

«Ми закликали всіх учасників Енергетичного Співтовариства виявити солідарність з Україною та іншими країнами, які безпосередньо постраждали від цієї жорстокої війни», – наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко. 

Зокрема, Україна закликала Договірні Сторони приєднатися до обмежувальних заходів ЄС, запроваджених проти російської федерації та білорусі, та вжити відповідних заходів у внутрішньому законодавстві.

Заява України була підтримана більшістю держав-членів Енергетичного Співтовариства.

Секретаріат Енергоспівтовариства надаватиме допомогу у реалізації цієї ініціативи та регулярно інформуватиме про досягнутий прогрес.

Як повідомляло Інше ТВ, Рада ЄС офіційно затвердила макрофінансову допомогу для України

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Більшість держав-членів Енергетичного Співтовариства підтримали заяву України про посилення обмежень щодо росії та білорусі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube