Укроборонпром уклав 27-му міжнародну угоду – цього разу зі Швецією (ФОТО)


14:5116.12.2022

Вчора, 15 грудня, Укроборонпром та Шведська асоціація безпеки та оборонної промисловості «SOFF» уклали угоду про співпрацю. До складу Асоціації входить 180 компаній-членів. Усі вони спеціалізуються на кіберзахисті, цивільному захисті та оборонних проєктах. 

Це вже 27-ма міжнародна угода, укладена Укроборонпромом з країнами-партнерами за час повномасштабного вторгнення.

Про це повідомили в пресслужбі ГК «Укроборонпром», передає Інше ТВ.

Предметом угоди є співробітництво у галузі оборонного виробництва, досліджень та розробок.

Асоціація підтримує тісний діалог і широко співпрацює з урядом Швеції, а також зі Збройними силами Швеції, тож, сприятиме залученню урядових структур до налагодження між нашими країнами двостороннього співробітництва та торгівлі в оборонній сфері.

Додатково: «The SWEDISH SECURITY & DEFENCE INDUSTRY ASSOCIATION» («SOFF») – Шведська асоціація безпеки та оборонної промисловості, метою якої є об’єднання безпекових та оборонних компаній у Швеції, а також скандинавських та європейських організацій. Асоціація представляє шведську галузь безпеки та оборони в ASD (Асоціація аерокосмічної та оборонної промисловості Європи), NIAG/PfP (Промислова консультативна група НАТО/Партнерство заради миру) і є представником від Шведської національної асоціації оборонної промисловості (NDIA) в ЄС (Європейська оборонна асоціація Агентство, Комісія ЄС) і в організації Північного оборонного співробітництва (NORDEFCO).

Як повідомляло Інше ТВ, Укроборонпром і KSE збирають ідеї для пришвидшеного розмінування території України

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Укроборонпром уклав 27-му міжнародну угоду – цього разу зі Швецією (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube