В Конгрес США внесли проект резолюції щодо усунення росії з Ради безпеки ООН


09:3815.12.2022

До Конгресу США внесли проєкт резолюції, яким пропонують вигнати Росію з Ради безпеки ООН у зв’язку з тим, що вона порушує засадничі принципи організації.

Про це повідомив співавтор резолюції, республіканець Стів Коен, пише “Європейська правда”.

“Росія неодноразово, свідомо й зухвало порушувала Хартію ООН. Тож сьогодні Джо Вілсон і я внесли двопартійну резолюцію із закликом усунути Росію з Ради безпеки ООН”, – заявив Коен у своєму Twitter.

Конгресмени пропонують визнати, що Росія своєю поведінкою порушує засадничі принципи ООН, наводячи як аргументи наміри Кремля знищити Україну як державу, злочини російських військових у Бучі, протиправну анексію окупованих територій України, ядерні погрози, створення загроз для продовольчої безпеки і при цьому спроби Москви виставити винуватцем гуманітарних проблем через війну саму Україну.

Резолюція закликає президента Джо Байдена віддати розпорядження Держдепу та іншим федеральним відомствам обговорити із союзниками можливості “обмежити, призупинити чи скасувати права і привілеї, які Росія має у Раді безпеки ООН”.

Як повідомляло Інше ТВ, Як вигнати росію з ООН, і скільки країн вже готові долучитись до міжнародного трибуналу© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube