Кремль створює умови для затяжної війни, а його заяви про нібито цілі – це інформаційна кампанія, спрямована на схиляння України до переговорів, – ISW


08:1209.12.2022

Російський диктатор Володимир Путін затягує війну проти України, а заяви його спікера Дмитра Пєскова про її нібито цілі — це інформаційна операція для омани Заходу та схиляння України до переговорів.

Про це повідомили у зведенні Інституту вивчення війни (ISW), передає «ЛіГА.Новини».

Аналітики заявляють, що Кремль не відмовився від максималістських цілей у війні, незважаючи на заяви Пєскова про те, що РФ нібито хоче окупувати лише Луганську, Донецьку, Запорізьку та Херсонську області.

Водночас він, по суті, підтвердив, що Москва хоче встановити маріонетковий уряд у Києві, знову заговоривши про “денацифікацію” — таким чином Росія прагне ліквідувати здатність України протистояти їй, зазначає ISW.

“Іншими словами, цілі Кремля залишаються незмінними в порівнянні з тими, які були поставлені після відходу Росії з Києва. Коментарі Пєскова не були відображенням військових цілей чи вимог Росії”, — сказано у зведенні.

Інститут звертає увагу на заяви Путіна про імперську історію РФ, яку він називає додатковими індикаторами того, що Кремль створює умови для затяжної війни, спрямованої на знищення українського суверенітету.

Свідомо непослідовні повідомлення Кремля є частиною наполегливої інформаційної операції, спрямованої на те, щоб ввести Захід в оману, а також підштовхнути Київ до переговорів та поступок, резюмували у повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, Сили оборони відбили ворожі штурми поблизу Білогорівки на Луганщині та Кліщіївки і Мар’їнки Донецької області – Генштаб

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Кремль створює умови для затяжної війни, а його заяви про нібито цілі – це інформаційна кампанія, спрямована на схиляння України до переговорів, – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube