Палата представників Конгресу США ухвалила рекордний оборонний бюджет на 2023 рік. Там є і гроші на військову допомогу Україні


07:1009.12.2022

Палата представників Конгресу США на засіданні 8 грудня проголосувала за ухвалення оборонного бюджету на 2023 фіскальний рік на рекордну суму 858 мільярдів доларів.

Це майже на 80 мільярдів більше за бюджет 2022 року і на 45 мільярдів більше, ніж запитувала адміністрація Джо Байдена навесні.

Про це пише «Радіо Свобода».

Документ передбачає виділення щонайменше 800 мільйонів доларів на програму додаткової військової допомоги Україні. Це на 500 мільйонів більше, ніж просив Білий дім.

Документ передбачає виділення 6 мільярдів доларів на ініціативу стримування військової загрози в Європі. Йдеться тут, перш за все, про протидію Росії. Крім того, законопроєкт передбачає п’ятирічну заборону співпраці з Росією в галузі оборони.

У документі йдеться і про збільшення коштів на розробку нової зброї та закупівлю систем, включаючи винищувачі F-35 і кораблі.

Тепер закон про військовий бюджет має ухвалити верхня палата Конгресу, Сенат. Очікується, що документ легко пройде голосуванням у палаті. Після цього він надійде на підпис до президента Джо Байдена.

Як повідомляло Інше ТВ, IT-фахівці України зможуть після перемоги навчати військових НАТО – Нуланд

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Палата представників Конгресу США ухвалила рекордний оборонний бюджет на 2023 рік. Там є і гроші на військову допомогу Україні' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube