Атаки на аеродроми в тилу – стратегічно значущий провал військової оборони рф, – британська розвідка


10:3306.12.2022

Вибухи на військових аеродромах “Енгельс” та “Дягілєво”, що відбулися 5 грудня, стали одними з найбільш стратегічно важливих провалів Росії.

Про це йдеться у звіті британської розвідки 6 грудня.

У розвідці нагадали, що 5 грудня кілька відкритих джерел повідомили про вибухи на авіабазі “Енгельс” у Саратовській області Росії та на аеродромі “Дягілєво” під Рязанню на південний схід від Москви.

В результаті, за наявною інформацією, в Енгельсі було пошкоджено два важких бомбардувальники Ту-95, а в Дягілєві троє людей загинули внаслідок вибуху паливного бака.

“Причини вибухів не підтверджені. Однак, якщо Росія оцінить ці інциденти як навмисні напади, вона, ймовірно, вважатиме їх одними з найбільш стратегічно значущих провалів військової оборони з моменту вторгнення до України”, – вважають у британській розвідці.

Союзники зазначають, що ці аеродроми знаходяться набагато глибше всередині Росії, ніж об’єкти, де сталися попередні подібні вибухи: Енгельс знаходиться за понад 600 км від території, яку контролює Україна.

Британці наголошують, що Енгельс є основною оперативною базою російської авіації дальньої дії на заході Росії, де базується понад 30 важких бомбардувальників.

“Ці літаки сприяють ядерному стримуванню Росії, а також часто використовувалися для запуску звичайних крилатих ракет по Україні”, – йдеться у звіті.

У британській розвідці прогнозують, що Росія, напевно, тимчасово перекине бомбардувальники на аеродроми розосередження.

“Російське командування, ймовірно, спробує виявити та застосувати суворі санкції до російських офіцерів, які вважаються відповідальними за допущення інциденту”, – вважають у британській розвідці.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Атаки на аеродроми в тилу – стратегічно значущий провал військової оборони рф, – британська розвідка' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube