Кабмін об’єднав міністерства інфраструктури і розвитку громад та територій, його очолив Кубраков (ВІДЕО)


19:1602.12.2022

Кабмін України ухвалив рішення про об’єднання Міністерства інфраструктури і Міністерства розвитку громад та територій України.
Про це сьогодні, 2 грудня, на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Відеозапис вступної промови Шмигаля опубліковано на його сторінці у Facebook.

“Це посилення управлінських можливостей, яке додасть більшої ефективності процесу планування та реалізації програм відновлення. Водночас це велика відповідальність нового віцепрем’єра перед Україною та українцями”, – сказав прем’єр.

Шмигаль привітав Олександра Кубракова із призначенням на посаду віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

“Ми неодноразово зазначали, що процес відновлення України відбуватиметься навіть незважаючи на те, що війна триває. Йдеться не лише про довгострокові проєкти, а й про так зване швидке відновлення – про те, що потрібно сьогодні і зараз, – зазначив голова Кабміну. – Для того, щоб реалізувати програму екстреного відновлення, нам потрібно наступного року $17 млрд. Ми знаходимося на постійному контакті з нашими партнерами, щоб залучити ці кошти. Посада віцепрем’єр-міністра з відновлення дозволить консолідувати цю роботу”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Кабмін об’єднав міністерства інфраструктури і розвитку громад та територій, його очолив Кубраков (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube