НАТО буде посилювати політичну та практичну підтримку Україні і допоможе захиститися від ракетних ударів – заява міністрів країн-членів Альянсу


21:0629.11.2022

Країни НАТО будуть і надалі посилювати політичну та практичну підтримку Україні, яка продовжує захищати свій суверенітет та територіальну цілісність від російської агресії.

Про це йдеться у заяві за підсумками міністерської зустрічі Альянсу у Бухаресті, пише «Слово і Діло».

«У цьому контексті НАТО продовжуватиме тісно координувати свої дії з відповідними зацікавленими сторонами, зокрема міжнародними організаціями, зокрема ЄС, а також країнами-однодумцями. Спираючись на підтримку, надану досі, ми допоможемо Україні зміцнити її стійкість, захистити її народ та протистояти російським дезінформаційним кампаніям та брехні», – сказано у заяві.

Міністри підкреслили, що росія несе повну відповідальність за цю війну, кричуще порушення міжнародного права та принципів Статуту ООН.

Країни НАТО також засуджують усіх, у тому числі Білорусь, хто активно сприяє агресивній війні рф проти України.

Члени Альянсу також заявили, що допомагатимуть Україні у відновленні її енергетичної інфраструктури та захисті її народу від ракетних атак.

«Ми також залишаємося рішучими у підтримці довгострокових зусиль України на шляху післявоєнного відновлення та реформ, щоб Україна могла забезпечити своє вільне та демократичне майбутнє, модернізувати свій оборонний сектор, посилити довгострокову оперативну сумісність та стримувати майбутню агресію», – йдеться у заяві.

Як повідомляло Інше ТВ, Не вся зброя у НАТО закінчується – танків і снарядів для них повно

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'НАТО буде посилювати політичну та практичну підтримку Україні і допоможе захиститися від ракетних ударів – заява міністрів країн-членів Альянсу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube