“Нам потрібна справедливість”: Олена Зеленська виступила у парламенті Британії (ВІДЕО)


21:1129.11.2022

Україні необхідна не лише перемога над Росією, їй також потрібні справедливість та правосуддя.

Про це заявила у виступі перед депутатами парламенту Великої Британії українська перша леді Олена Зеленська.

Про це повідомляє ЛіГА.Новини.

Зеленська порівняла агресію Росії проти України з подіями Другої світової війни та сказала, що сирени повітряної тривоги, які звучать по всій Україні, “такі самі, які чули ті покоління британців, які не здалися” під ударами нацистської Німеччини, і що українці точно також не здадуться.

Вона заявила, що було б неможливо, якби нацисти після закінчення війни не постали перед правосуддям, і що те саме слід зробити стосовно Росії.

Зеленська закликала Велику Британію допомогти створити спеціальний трибунал для розслідування дій Росії, щоб “притягнути її до відповідальності за злочини війни та терору”.

В Україні через російські ракетні удари хірурги змушені проводити операції в умовах відключеного освітлення, транспортне сполучення зупинено, зв’язок ускладнений, констатувала вона.

Зеленська розповіла про воєнні злочини, які вчиняли та вчиняють в Україні окупанти за прямою вказівкою Кремля або за його потурання – зокрема, згадала про зґвалтування чотирирічної дівчинки.

Після закінчення виступу першої леді депутати парламенту Британії аплодували їй стоячи.

Як повідомляло Інше ТВ, НАТО буде посилювати політичну та практичну підтримку Україні і допоможе захиститися від ракетних ударів – заява міністрів країн-членів Альянсу

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Нам потрібна справедливість”: Олена Зеленська виступила у парламенті Британії (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube