Відповідальність президента РФ Владіміра Путіна за війну проти України очевидна – президентка Угорщини


21:2126.11.2022

Президентка Угорщини Каталін Новак під час візиту до Києва заявила, що відповідальність президента РФ Владіміра Путіна за війну проти України очевидна.

Про це вона сказала на брифінгу у Києві після саміту продовольчої безпеки, повідомляє “Європейська правда”.

Новак сказала, що в Угорщини є “150 тисяч причин зупинити цю війну і досягти миру”. 

“150 тисяч причин – це 150 тисяч угорців, які мешкають на Закарпатті на території України. Вже чимало етнічних угорців віддали своє життя за захист України. Відповідальність Владіміра Путіна за цю війну очевидна і угорці завжди і у всьому виступали проти цього страждання і кровопролиття. Ми є сусідами з Україною і наші сусіди можуть покладатися на нашу допомогу. Сусіди завжди залишатимуться сусідами”, – зазначила Новак. 

Вона засудила російську агресію та звернула увагу на те, що “війна в Україні є найбільш актуальним і важливим викликом у нашому регіоні”. Новак підкреслила, що сторони мають повернутися за стіл переговорів, “мають бути відкриті дипломатичні канали, а кінцевою метою має бути досягнення справедливого миру”.

“2022 рік був роком війни, давайте сподіватися, що 2023 рік стане роком відбудови та миру”, – додала президентка Угорщини.

Як повідомляло Інше ТВ, В Києві прем’єр-міністри України, Литви та Польщі привели зустріч у форматі Люблінського трикутника. Про що говорили (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Відповідальність президента РФ Владіміра Путіна за війну проти України очевидна – президентка Угорщини' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube