Прямим текстом. Прилєпін зізнався, що рф хоче перемир’я, щоб накопичити сили на “тотальну, катастрофічну, пряму, як каток, війну” (ВІДЕО)


11:2222.11.2022

Російський письменник-путініст, який воював у лавах окупантів на Донбасі, Захар Прилєпін зізнався в ефірі ток-шоу пропагандистки Ольги Скабєєвої, що країна-агресорка РФ хоче перемир’я для того, щоби накопичити сили для повторного нападу на Україну, повідомляє Главред.

“Росія на даний момент не бажає, не хоче, а може не може вести тотальну війну до перемоги. Тотальну, катастрофічну, пряму, як каток, війну, яка повинна завершитися горезвісною денацифікацією, демілітаризацією та підписанням капітуляції. Тому вона таким чином схиляє Київ до переговорів. По-моєму це абсолютно очевидно – вона схиляє Зеленського до переговорів, а він домовлятися не хоче”, – заявив Прилєпін.

За його словами, Росія тероризує мирне населення України обстрілами, щоб примусити Київ до переговорів.

“Цими обстрілами у війні не перемагають. Ми так не переможемо Київ, не схилимо його до капітуляції. Це має виключно вузьконаправлений сенс – примусити до переговорів”, – заявив терорист.

Він відкрито заявив, що Москва хоче залучити Київ до переговорного процесу лише для того, щоби перегрупуватися і закінчити бойові дії пізніше.

“Навіть якщо ми укладемо зараз перемир’я, нам неминуче доведеться довойовувати цю історію до кінця – дивись Хасавьюрт 1997 року”, – заявив Прилєпін.

Довідка. Хасавюртівські угоди – спільна заява від 31 серпня 1996 року представників федеральної влади Російської Федерації й керівництва Чеченської республіки Ічкерії.

Після підписання Хасавюртівських угод на території Чечні припинилися військові дії – завершилася Перша чеченська війна.

Друга чеченська війна почалася 7 серпня 1999 року з вторгнення бойовиків в Дагестан. Так звана контртерористична операція на території Чечні була оголошена у вересні 1999 року.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Прямим текстом. Прилєпін зізнався, що рф хоче перемир’я, щоб накопичити сили на “тотальну, катастрофічну, пряму, як каток, війну” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube