“Якщо путін переможе, це стане катастрофою”, – Столтенберг звернувся до республіканців з приводу підтримки України


14:2528.10.2022

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, на тлі занепокоєння з приводу обсягів підтримки України після майбутніх проміжних виборів у США, в інтерв’ю Politico зробив чітке послання тим республіканцям, які виступають за скорочення військової допомоги Вашингтона, пише УНН.

Столтенберг зауважив, що недавні успіхи Києва на полі бою були б неможливими без підтримки союзників НАТО. 

З його слів, росія у разі перемоги “буде поганою для всіх нас у Європі та Північній Америці, для всього НАТО, тому що це послужить сигналом авторитарним лідерам – не лише путіну, а й Китаю – що шляхом застосування жорстоких військових сил вони можуть досягти своєї мети”.

Коментарі, вказує видання, з’явилися на тлі занепокоєння з приводу обсягів підтримки України після майбутніх проміжних виборів у США. Однак Столтенберг висловив оптимізм, і, як зазначає видання, справді, група республіканців із істеблішменту підтримувала неодноразові прохання Байдена щодо фінансування та зброї Україні.

“Я впевнений, – сказав Генсек НАТО, – що і після проміжних виборів у Конгресі – у Палаті представників та в Сенаті – все ще буде явна більшість за подальшу значну підтримку України”.

Столтенберг сказав, що він упевнений, що Вашингтон продовжуватиме допомагати Україні “почасти тому, що якщо путін переможе в Україні, це стане катастрофою для українців”.

Також Столтенберг наводив докази на користь довгострокової американської присутності в Європі та збільшення витрат на оборону.

“Присутність Сполучених Штатів, а також Канади в Європі необхідна для міцності та надійності цього трансатлантичного зв’язку”, – сказав Генсек НАТО.

“Я очікую, що на саміті у Вільнюсі наступного року союзники по НАТО ухвалять чітке зобов’язання вкладати більше коштів в оборону”, – додав Столтенберг, зазначивши при цьому, що “ще зарано говорити”, які саме формулювання будуть використовувати союзники по НАТО.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Якщо путін переможе, це стане катастрофою”, – Столтенберг звернувся до республіканців з приводу підтримки України' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube