Аналітики пояснили, для чого в рф вигадали “сатанізацію” в Україні


17:5226.10.2022

Російська влада використовує воєнний стан, який оголосив президент РФ Володимир Путін, щоб полегшити мобілізацію. Війну в Україні намагаються узгодити з релігійними концепціями.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

Відзначається, що президент Російської Федерації Володимир Путін 25 жовтня провів засідання Координаційної ради, в ході якого мер Москви Сергій Собянін заявив, що потрібно ввести додаткові заходи безпеки в прикордонних областях. При цьому російський президент заявив, що Уряд РФ повинен працювати у високому темпі.

Експерти вважають, що це вказує на намір Кремля використовувати оголошення воєнного стану для полегшення мобілізації.

Також аналітики вказали на те, що російські чиновники все частіше намагаються узгодити війну Росії проти України з різними релігійними концепціями. Імовірно, таким чином намагаються задовольнити релігійні меншини у складі армії РФ.

Так, помічник секретаря Радбезу РФ Олексій Павлов 25 жовтня заявив, що необхідна “повна десатанізація” України. За його словами, суспільство в Україні визначається “фанатиками”, які мають намір відмовитися від цінностей РПЦ, ісламу та іудаїзму.

У свою чергу ватажок Чечні Рамзан Кадиров заявив, що війна проти України – джихад проти українського “сатанізму”.

Аналітики відзначають, що подібні заяви лише спроби відвернути інакомислення в релігійних меншини, які сформувалися в лавах російської армії.

Нагадаємо: Підполковник назвав Аллаха боягузом. Масове вбивство на полігоні під Бєлгородом сталося на релігійному ґрунті

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Аналітики пояснили, для чого в рф вигадали “сатанізацію” в Україні' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube