Путін далі воюватиме, бо став заручником своїх же поплічників – ISW


08:3126.10.2022

Російський диктатор путін далі воюватиме проти України, адже цього вимагають його поплічники лідер Чеченської республіки рамзан кадиров та глава пвк «Вагнер» євгеній прігожин, які вже відверто критикують хід війни.

Путін не може відступити і тим самим показати слабкість. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 25 жовтня, пише ZN.ua.

Аналітики ISW вважають, що президент росії владімір путін продовжуватиме війну, щоб «заспокоїти провоєнну групу в довгостроковій перспективі». Вони звернули увагу на заяви рамзана кадирова, який називав удари по Україні «слабкими», закликав «стерти українські міста з лиця землі» та знову погрожував взяти Київ, Харків та Одесу. А ще кадиров відкрито назвав війну війною, а не «спеціальною воєнною операцією».

Також російські зусилля у війні прямо в очі путіну критикував євгеній прігожин. Віз звинуватив російське міноборони у великій залежності від найманців своєї пвк «Вагнер». Це ще раз доводить, що прігожин займає унікальну посаду, яка «дозволяє йому пожинати переваги залежності путіна від сил Вагнера, не несучи формальної відповідальності за жодну вісь чи територію в Україні та маючи значний вплив в інформаційному просторі». Він, як помітили аналітики ISW, стає все популярнішим у Telegram, безпосередньо взаємодіє з онлайн-виданнями та фінансує медіаконгломерат RiaFan. Він використовує все більше платформ для набуття влади та все більше узалежнює режим путіна від себе. 

Як повідомляло Інше ТВ, Вони знайшли одне одного. Чи не губили? Пригожин став спонсором батальону Гіркіна, – ISW

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Путін далі воюватиме, бо став заручником своїх же поплічників – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube