Вони знайшли одне одного. Чи не губили? Пригожин став спонсором батальону Гіркіна, – ISW


07:3325.10.2022

Засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин продовжує набирати силу і будувати військову структуру, паралельну Міністерству оборони Росії, що може стати великою загрозою для правління президента РФ Володимира Путіна.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики повідомляють, посилаючись на військових блогерів, що саме Пригожин спонсорує формування вагнерівського добровольчого батальйону, завербованого російським військовим злочинцем і колишнім офіцером Федеральної служби безпеки (ФСБ) Ігорем Гіркіним.

Гіркін відомий своєю їдкою критикою керівництва Міноборони РФ, зазначають експерти.

Пригожин може вільно рекламувати себе та свої сили, одночасно критикуючи кремлівських чиновників чи Збройні сили Росії, не побоюючись опору.

Путін залежить від сил “Вагнера” у Бахмуті і, ймовірно, намагається утихомирити Пригожина, який підриває армію.

Пригожин, наприклад, саркастично заявив, що він будує “лінію Вагнера”, щоб російські збройні сили, які “ховаються за спинами Вагнера”, почувалися в безпеці.

Пригожин також часто критикує армію Росії в ЗМІ, на відміну від Міноборони РФ, яке обмежене у своїх публічних заявах. Пригожин також виграє від того, що він не займає офіційну відповідальну посаду, вважають аналітики.

Крім того, Пригожин, мабуть, дистанціювався від чеченського лідера Рамзана Кадирова після того, як їхня спільна критика російського вищого військового командування привернула велику увагу.

Це може свідчити про те, що Кадиров втрачає вплив і може боятися втратити свій контроль над регіоном на тлі несхвалення чеченцями його вимог на підтримку путінської війни. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вони знайшли одне одного. Чи не губили? Пригожин став спонсором батальону Гіркіна, – ISW' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube