Радбез ООН провів закрите засідання з обговорення звинувачень росії на адресу України щодо «брудної бомби» – представники окупантів не надали жодних доказів, – ЗМІ


06:0726.10.2022

Рада безпеки ООН у вівторок, 25 жовтня, провела закрите засідання на прохання рф, під час якого обговорила звинувачення на адресу України в нібито створенні “брудної бомби”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters .

Сама росія не надала жодних нових доказів на користь своїх заяв, повідомив заступник посла Великобританії в ООН Джеймс Каріукі.

“Ми не бачили і не чули жодних нових доказів”, – розповів журналістам Каріукі,

Він назвав слова російської сторони “очевидно брехливими звинуваченнями”.

“Це тільки витрачає наш час. Це чиста російська дезінформація, яку ми бачили багато разів раніше, і вона має припинитися”, – наголосив він.

Водночас заступник посла рф в ООН дмитро полянський заявив, що його держава нібито “цілком задоволена” засіданням, оскільки змогла “підвищити рівень обізнаності”.

“Я не проти того, щоб люди говорили, що росія кричить “Вовк!”, якщо цього не станеться, тому що це жахлива, жахлива катастрофа, яка потенційно загрожує всій Землі”, – сказав він.

Як повідомляло Інше ТВ, Остання надія диктатора. Звідки у путіна ідея “брудної бомби”, і що насправді за цим ховається?

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Радбез ООН провів закрите засідання з обговорення звинувачень росії на адресу України щодо «брудної бомби» – представники окупантів не надали жодних доказів, – ЗМІ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube